Jak začal náš příběh

Společnost FRISÖR KLIER založila v roce 1948 kadeřnická mistrová paní Elfriede Klier v saském Werdau, otevřela tam první malé kadeřnictví, které se pyšnilo nápisem KLIER na  vývěsním štítě. Po celé trvání své existence je společnost rodinným podnikem, který byl v druhé generaci veden vyučenými kadeřnickými mistry Hubertusem a Joachimem Klier. I v současnosti zůstává FRISÖR KLIER rodinným podnikem vedeným již třetí generací reprezentovanou Michaelem a Christianem Klier.

Rozrostli jsme se po Evropě

Dnes po 74 letech je společnost Frisör KLIER s více než 900 kadeřnickými salony Klier ve 3 evropských zemích jednoznačně největším kadeřnictvím v Evropě a jednou z největších kadeřnickou sítí na světě. To důležité ovšem zůstalo – Klier v jádru zůstává rodinným podnikem, který chce, aby kvalitní střih a vlasová péče byly dostupné pro všechny bez rozdílu. V České republice jsme první salon otevřeli v listopadu 1997.

Jsme hrdí na naše talenty

Jsou to právě naši zaměstnanci, kteří svým zájmem o zákazníka, nasazením, touhou po zdokonalení a kreativitou zajišťují společnosti její neustále rostoucí význam a úspěšnost v mezinárodním měřítku.